Gömb alakú spacer charm áttört mintával és cirkónia drágakövekkel (852006CS11)
4.95 (9566 értékelés)
Teljes vásárlói elégedettség
Ingyenes díszdoboz, díszcsomagolás és kísérőkártya is kérhető a kosárban
raktáron Termékkód: 852006CS1100
Kiemelkedő elégedettségi Garancia
részletek
Garantáltan antiallergén! Laboratóriumi anyagvizsgálattal alátámasztva.
Több mint 150.000 elégedett vásárló több mint 20 év alatt!
Több mint 200.000 minőségi ékszer raktárról, akár gravírozva azonnal szállítható
Több mint 200 partnerüzletben megtalálhatók a BALCANO ékszerek országszerte. részletek
199 törzsvásárlói pont vásárlás után
Eredetiségi tanúsítvány
Kinek: Gyerek / Női
Forma: Gömb
Szélesség: 10 mm
Magasság: 10 mm
Anyag: Réz
Anyag színe: Fekete
Bevonat: Fekete PVD (Króm PVD)
Drágakő típusa: Cirkónia (CZ) (Kubik cirkónia)
Szintetikus
Drágakő színe: Kristály (Víztiszta, fehér)
Drágakő formája: Round (Brilliáns, kerek)
Drágakő foglalata: Pavé foglalat
(További részletes információt a "Vásárlási információ" menüben olvashatsz.)
További változatok
Gömb alakú spacer charm áttört mintával és cirkónia drágakövekkel
Ékszer megtekintése
Ékszer megtekintése
A következők is érdekelhetnek
BALCANO - Papillon / Pillangós szív alakú nemesacél medál nyaklánc magasfényű polírozással
BALCANO - Wave / Nemesacél lábujjgyűrű hullám formával, magasfényű polírozással
BALCANO - Regina / Három cirkónia drágaköves gyűrű korona foglalatban
BALCANO - Beaded Snake / Nemesacél bogyós kígyólánc típusú bokalánc 18K rozé arany bevonattal - 1 mm
BALCANO - Venetian / Nemesacél velencei kocka nyaklánc magasfényű polírozással - 1,2 mm
BALCANO - Jacqueline / Nemesacél fülbevaló kagylógyönggyel és magasfényű polírozással
BALCANO - Rose / Nemesacél különleges virág formájú charm, magasfényű polírozással
BALCANO - Giro / Kis karika fülbevaló
BALCANO - Saturn / Nemesacél bogyós pancer nyaklánc 18K rozé arany bevonattal - 2 mm
BALCANO - Fancy / Nemesacél fantázia karkötő 18K arany bevonattal - 1,1 mm
BALCANO - Belcher / Nemesacél roló lánc típusú karkötő magasfényű polírozással - 3 mm