BALCANO - Sole / Kerek nemesacél fülbevaló kristályokkal (141001BC22)
4.95 (9566 értékelés)
Teljes vásárlói elégedettség
Ingyenes díszdoboz, díszcsomagolás és kísérőkártya is kérhető a kosárban
raktáron Termékkód: 141001BC2200
Kiemelkedő elégedettségi Garancia
részletek
Garantáltan antiallergén! Laboratóriumi anyagvizsgálattal alátámasztva.
Több mint 150.000 elégedett vásárló több mint 20 év alatt!
Több mint 200.000 minőségi ékszer raktárról, akár gravírozva azonnal szállítható
Több mint 200 partnerüzletben megtalálhatók a BALCANO ékszerek országszerte. részletek
499 törzsvásárlói pont vásárlás után
Eredetiségi tanúsítvány
316L Nemesacél / Anyagösszetétel / Vegyelemzési jegyzőkönyv
Kinek: Női
Forma: Kerek
Fülbevaló típus (forma szerint): Csüngő
Fülbevaló kapocs típusa: Patent zár (hagyományos zár)
Külső méretek: 39x22 mm
Szár hossza: 10 mm
Szár vastagsága: 0,9 mm
Anyag: 316L Nemesacél
Anyag színe: Ezüst
Bevonat: Magasfényű polírozás
Drágakő típusa: Cseh kristály
Szintetikus
Drágakő színe: Indián piros
Drágakő formája: Round (Brilliáns, kerek)
Drágakő foglalata: Ragasztott foglalat
Hossz: 39 mm
Gravírozható: Nem
(További részletes információt a "Vásárlási információ" menüben olvashatsz.)
További változatok
BALCANO - Sole / Kerek nemesacél fülbevaló kristályokkal
Ékszer megtekintése
Ékszer megtekintése
Kollekciók
Crystal Dream - Sole / Nemesacél kerek formájú piros kristályos ékszer szett kollekció
Részletek
A következők is érdekelhetnek
BALCANO - Nemesacél horoszkópos charm, magasfényű polírozással - Ikrek
BALCANO - Flat Cable / Nemesacél lapított szemes anker nyaklánc fekete PVD bevonattal - 1,5 mm