BALCANO - Kelly / Nemesacél karperec magasfényű polírozással és fekete PVD bevonattal (441476BL11)
4.95 (9566 értékelés)
Teljes vásárlói elégedettség
Ingyenes díszdoboz, díszcsomagolás és kísérőkártya is kérhető a kosárban
raktáron Termékkód: 441476BL1165
Kiemelkedő elégedettségi Garancia
részletek
Garantáltan antiallergén! Laboratóriumi anyagvizsgálattal alátámasztva.
Több mint 150.000 elégedett vásárló több mint 20 év alatt!
Több mint 200.000 minőségi ékszer raktárról, akár gravírozva azonnal szállítható
Több mint 200 partnerüzletben megtalálhatók a BALCANO ékszerek országszerte. részletek
949 törzsvásárlói pont vásárlás után
Eredetiségi tanúsítvány
316L Nemesacél / Anyagösszetétel / Vegyelemzési jegyzőkönyv
Kinek: Férfi
Szélesség: 5 mm
Vastagság: 3,3 mm
Anyag: 316L Nemesacél
Anyag színe: Ezüst / Fekete
Bevonat: Magasfényű polírozás / Fekete PVD (Króm PVD)
(További részletes információt a "Vásárlási információ" menüben olvashatsz.)
További változatok
BALCANO - Kelly / Nemesacél karperec magasfényű polírozással és 18K arany bevonattal
Ékszer megtekintése
BALCANO - Kelly / Nemesacél karperec magasfényű polírozással
Ékszer megtekintése
A következők is érdekelhetnek
BALCANO - Figaro / Nemesacél figaró 3+1 szemes karkötő 18K arany bevonattal - 6 mm
BALCANO - Punto / Gömbzáras csillogó pont fülbevaló kristállyal
BALCANO - Figaro / Nemesacél figaró 3+1 szemes karkötő, magasfényű polírozással - 4 mm
BALCANO - Round Venetian / Nemesacél kerekített szemes velencei kocka karkötő magasfényű polírozással - 5 mm
BALCANO - Fancy / Nemesacél fantázia nyaklánc 18K rozé arany bevonattal - 1,1 mm
BALCANO - Nemesacél horoszkópos charm, 18K arany bevonattal - Halak
BALCANO - Bernhard / Gravírozható pecsétgyűrű, 18K rozé arany bevonattal
BALCANO - Bullet / Pisztolygolyó, töltény medál fekete PVD bevonattal
BALCANO - Granada / Egyedi nemesacél gyűrű kör és csillámpálca fejrésszel, 18K arany bevonattal
BALCANO - Arany homokkő / Ásvány karkötő
BALCANO - Piccolo Croce / Kereszt formájú bedugós fülbevaló cirkóniával
BALCANO - Snake / Nemesacél kígyólánc típusú bokalánc 18K rozé arany bevonattal - 1 mm