BALCANO - Fekete rutiltűs kvarc / Ásvány karkötő (853090ZJ11)
4.95 (9567 értékelés)
Teljes vásárlói elégedettség
Ingyenes díszdoboz, díszcsomagolás és kísérőkártya is kérhető a kosárban
raktáron Termékkód: 853090ZJ1113
Kiemelkedő elégedettségi Garancia
részletek
Garantáltan antiallergén! Laboratóriumi anyagvizsgálattal alátámasztva.
Több mint 150.000 elégedett vásárló több mint 20 év alatt!
Több mint 200.000 minőségi ékszer raktárról, akár gravírozva azonnal szállítható
Több mint 200 partnerüzletben megtalálhatók a BALCANO ékszerek országszerte. részletek
350 törzsvásárlói pont vásárlás után
Eredeti fekete rutiltűs kvarc ásványgyöngy karkötő.
A drágakövek eredetiségét a hivatalos minőségi tanúsítvány bizonyítja.
Minőségi tanúsítvány
A kvarcról bővebben ide kattintva olvashatsz.
A rutilról bővebben ide kattintva olvashatsz.
Eredetiségi tanúsítvány
Kinek: Uniszex / Gyerek
Forma: Gömb
Anyag: Ásvány
Drágakő típusa: Kvarc / Rutil
Valódi
Horoszkóp: Bak / Bika / Mérleg
Hatás (lelki): Depresszió / Lelki egyensúly
Drágakő színe: Kristály (Víztiszta, fehér) / Hematit / Fekete (Jet) / Fehér alabástrom
Drágakő formája: Beads (gömb alakú)
Drágakő mérete: Ø 8 mm
(További részletes információt a "Vásárlási információ" menüben olvashatsz.)
A következők is érdekelhetnek
BALCANO - Twisted Cobra / Nemesacél csavart kobra lánc típusú nyaklánc 18K arany bevonattal - 1,35 mm
Ékszer megtekintése
BALCANO - Madelyn / Csüngő nemesacél fülbevaló kristályokkal és magasfényű polírozással
Ékszer megtekintése
BALCANO - Round Venetian / Nemesacél kerekített velencei kocka bokalánc magasfényű polírozással - 1,2 mm
BALCANO - Esmeralda / Feltünő cirkónia drágaköves gyűrű, magasfényű polírozással
BALCANO - Daisy / Nemesacél lábujjgyűrű százszorszép virágokkal, 18K rozé arany bevonattal
BALCANO - Marquise / Nemesacél márkíz típusú karkötő 18K arany bevonattal - 5 mm
BALCANO - Spiga / Nemesacél fűzött lánc típusú bokalánc 18K rozé arany bevonattal - 1,1 mm
BALCANO - Ball Chain / Nemesacél bogyós karkötő 18K rozé arany bevonattal - 3 mm